Увійти
Увійти
Повернутись
Новини та події
1 хв. для читання

Blue Origin представила буксир Blue Ring, який обіцяє принести революцію в комерційну космічну індустрію

Blue Ring, космічний буксир компанії Blue Origin, який має багато можливостей для космічної логістики та доставки. Blue Ring може перевозити, розгортати, підтоварювати та заправляти різні космічні апарати, маневруючи на різних орбітах.

Blue Origin представила буксир Blue Ring, який обіцяє принести революцію в комерційну космічну індустрію

Blue Origin представила характеристики та можливості свого космічного буксира Blue Ring, який обіцяє внести революцію в комерційну космічну індустрію.

У жовтні минулого року цей космічний корабель був представлений інноваційним рішенням для космічної логістики та доставки, здатним виконувати завдання у сферах національної безпеки, громадянської сфери та комерції.

Оснащений 12 стикувальними портами, Blue Ring може приймати навантаження масою до 500 кілограмів на кожний порт, а верхня палуба дозволяє перевозити навантаження вагою до 2,5 тонн.

Однією з особливостей є його можливість маневрування на різних орбітах зі зміною швидкості до 3000 метрів в секунду. Головне завдання Blue Ring – розгортання супутників, а також транспортування інших космічних апаратів, роблячи його функціональним транспортом з експлуатаційним терміном від 3 до 5 років.

Blue Ring також може здійснювати підтоварювання інших космічних апаратів. Це може функціонувати як заправочна станція, до якої інші космічні кораблі можуть підлітати, приєднуватися та отримувати пальне. Як зауважив Хоффман, Blue Ring може дозаправляти інші судна того ж типу, що відкриває перспективи спільної дії кількох Blue Ring у ході космічної місії.